Hakkımızda

Okçu Akademi

TAM DA ŞİMDİ

Okçu Akademi, güçlü ve kurumunuza özel hazırlanan etkileşimli eğitim içerikleriyle gelişiminizi destekler.

Deneyimsel öğrenme ile değişen dinamiklere uyum sağlayarak bireylerin yetkinliklerini geliştirir.

Kurumlarda farkındalık yaratarak sonuca hızlı ve etkili şekilde ulaşılmasını sağlar.

Teoriğin yanı sıra günlük hayattan pratik bilgiler ile kurumların her kademesinde anlaşılır ve uygulanabilir çözümler sunar.Katılımcının deneyimlerinden yola çıkarak problemleri tanımlamak ve onlar için yaratıcı çözümler üretmek için atölyeler gerçekleştirir.

Okçu Akademi, kurumunuza özel seminerleriyle kısa zamanda arzu edilen mesajı vererek hayatın her alanına dair farklı bir pencere açar.

Kültür Dönüşüm Programı ile;

Kurumunuzu geleceğe taşımak için ihtiyacınız olan ortak iklimi oluşturur. Paydaşlarınızın/Çalışanlarınızın aynı yöne bakmalarını sağlayarak kurumunuza kültürel bir bütünlük kazandırır.

Şirket kültürünü oluşturan ana öğeler yöneticiler, çalışanlar, geçmiş deneyimler ve gelecek öngörülerini kapsar. Süreç şirketin her kademesinde uygulanabilecek şekilde planlanmıştır.

Kurumsal ve Bireysel Danışmanlık çalışmaları ile hedeflerinizi odak noktasına alarak stratejik adımları sizinle belirler.

Yüzünü geleceğe dönen Kurumsal ve Bireysel Koçluk çalışmaları ile kendini keşfetme yolculuğunda çıkılacak basamaklarda yanınızda yer alır.

Eğitim
1 +
Koçluk&Danışmanlık
1 +

1000'den fazla markayla çalıştık.

Konuşmayı Başlat
Merhaba!
İletişime geçmek ister misiniz?