Bağ Kuran Atölyeler

Okçu Akademi

BAĞ KURAN ATÖLYELER

Bu program, interaktif etkinlikler ve oyunlar sayesinde katılımcıların birbirlerini daha iyi anlamalarını, güven duygusunu artırarak verimli bir iş ortamı yaratılmasına katkı sağlar.

Bu EĞİTİM gerçekten MÜZEDE!

Evet, yanlış duymadınız!

Yetişkin eğitimini salonlardan dışarı çıkarmanın vakti geldi. Duygusal zekamızı kullanarak kendimizi ve çevremizde olup bitenleri fark etmenin ve bunu performansımıza yansıtmanın tam zamanı.

Hızla değişen dünyada, bizden beklenen yetkinlikler de sürekli değişiyor ve gelişiyor. Doğal liderlik becerilerimizi geliştirmek ise yine bize düşüyor. Geçmişin anlattığı hikayelerden ilham alarak yeni bakış açılarını fark ettiğimiz, yaratıcılığımızın sınırlarını kaldırdığımız, çevik olmayı sözle değil aksiyonla öğreten benzersiz bir deneyim için müzede buluşuyoruz.

İletişim Kurmaya Devam Et Yoksa Bomba Patlar

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda eğitim hedefleri derinleştirerek güven temeli üzerinde yapılandırılan bu atölye ile katılımcılar, etkili iletişim kurabilecek, problemlerin çözümlerinde yaratıcılıklarını geliştirecekler. Stres yönetimi deneyimlerken bağlı bulundukları takımlarının ortak hedefe gitmelerinde önemli rol oynayacaklar.

Indoor- Outdoor Etkinlikler

Kurumunuzun bağlarını güçlendirmek, takım çalışmasının dinamiklerini daha iyi anlamak adına ihtiyaçlarınıza göre eğitmenlerimiz tarafından oluşturulan bu çalışmada yaş aralıkları, hedefler, ortak noktalar vb. konular analiz edilerek en doğru takım oyunları kombinasyonları önerilmektedir. Verilmek istenen mesajlar hem keyifli şekilde aktarılır hem de katılımcılara unutulmaz bir gün yaşatılır.

Siz de ekibinizle birlikte bu deneyimi yaşamak için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz

Eğitim
1 +
Koçluk&Danışmanlık
1 +

1000'den fazla markayla çalıştık.

Konuşmayı Başlat
Merhaba!
İletişime geçmek ister misiniz?