Selçuk Üniversitesi’nde Pazarlama eğitimini tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesinde İşletme, Web Tasarım ve Kodlama bölümlerini tamamladı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli bilboard ve afiş tasarımları yaptı. Üniversite boyunca freelance çalışarak Adobe tasarım araçları konusunda deneyim kazandı. Çalışma hayatına henüz üniversitedeyken kafe işletmeciliği ile başladı. Ardından Crea Bilgisayar’da teknik ekipte, Sanem Matbaacılık’ta Pazarlama departmanında çeşitli görevler yürüttü.

2015 yılında İzgören Akademi’de Vizgo sorumlusu olarak 2 yıl çalıştıktan sonra, Vizgo Akademi’nin şirketleşmesiyle beraber Eğitim Teknolojileri Uzmanı olarak 5 yıl daha Vizgo Akademi’de etkileşimli eğitimler hazırlama, oryantasyon film çekimleri, post prodüksiyon, elearning yazılımları gibi konularda tecrübe edindi. 7 Yıl boyunca, 3D, Adobe Yazılımları, Office yazılımları, Web araçları başta olmak üzere, Profesyonel Fotoğrafçılık, Video Editörlüğü, UI/UX, Sunum Tasarımı konularında eğitimler aldı.

2022 yılında Okçu Akademi’ye Dijital Tasarım Yöneticisi olarak katıldı. Okçu Akademi ve Dijital markası için üretmeye ve değer katmaya devam ediyor.

Konuşmayı Başlat
Merhaba!
İletişime geçmek ister misiniz?